Prav lep sončen sobotni pozdrav!
Spet smo z vami pri 52 Christmas Card Throwdown.
Tukaj je že nov tematski izziv, ki se imenuje " SNEŽAK "
Nastali sta dve preprosti voščilnici z uporabo samo potiskanega papirja Scrap and Me.
Prav lepo pozdravljeni!
Prav lep sončen sobotni pozdrav!
Nov mesec je tukaj in pri Moving Along With The Times se majski izziv imenuje
" PRILJUBLJENA ŠTAMPILJKA " (ali izrez).
Uporabila se meni eno izmed najljubših štampiljk LOTV. Motiv je pobarvan z Distress Inki. Dodala sem še napis " Prava ljubezen je slajša od čebeljega medu. "